Standardowy pokój – Hostel

Twoja rezerwacja
Rozpoczęcie
Ilość nocy
Zakończenie
Pokoje
Pokój 1
Osoby
Dzieci
 • Przestronny pokój w hostelu Katowice
 • Łazienka z prysznicem w pokoju noclegowym
 • Pokój kilkuosobowy z biurkiem w hostelu przy rynku w Katowicach
 • Kuchnia i jadalnia w hostelu Katowice
 • Kuchnia i jadalnia w Hostelu - Rynek 7 Katowice
 • Pokój dwuosobowy w hostelu w centrum Katowic
 • Wygodny pokój dla trzech osób w hostelu
 • Przestronny pokój w hostelu Katowice
 • Łazienka z prysznicem w pokoju noclegowym
 • Pokój kilkuosobowy z biurkiem w hostelu przy rynku w Katowicach
 • Kuchnia i jadalnia w hostelu Katowice
 • Kuchnia i jadalnia w Hostelu - Rynek 7 Katowice
 • Pokój dwuosobowy w hostelu w centrum Katowic
 • Wygodny pokój dla trzech osób w hostelu

Standardowy pokój – Hostel

Od:80zł / Noc
Ilość osób5
WifiTak
Informacje

Oferujemy noclegi w centrum Katowic, nasz hostel zlokalizowany jest przy rynku.
Napoje zimne są dostępne przez całą dobę w cenie wynajmu.
Śniadanie kontynentalne jest gratis.
Ręcznik w cenie pokoju.

Na każdym piętrze znajduje się 10 pokoi + 2 łazienki + 2 toalety.
Łazienka i aneks kuchenny znajduje się na korytarzu hostelu.

Pomieszczenie

Szaf : 1
Łóżko : 1-5

Zameldowanie : 14:00 
Wymeldowanie: 12:00 
Typ pokoju : Hostelowy

Dodatki

Wifi : Darmowe
Obsługa : Nie
Fryzjer : Nie
Transport : Tak(płatny)

Parking : Darmowy
Sejf : Nie
Telewizja : Tak

Płatność

Osoba : Od 30zł (zależy od ilości osób) / noc

Lokalizacja

Hostel Rynek 7

ul. Rynek 7

40-023 Katowice

 

Najtańsze noclegi w Katowicach – gdzie znaleźć?

W Katowicach, stolicy województwa śląskiego, nie brakuje miejsc noclegowych. W samym centrum zlokalizowanych jest wiele hoteli, w których można zarezerwować nocleg. Dla wielu podróżujących problemem może być jednak to, że ceny za dobę zwykle zaczynają się od ok. 200 zł. To duży koszt, szczególnie, gdy wynajmuje się go w pojedynkę. A czy da się znaleźć tanie noclegi w centrum Katowic?

Tak, choć ich wybór jest już mniejszy, dlatego warto rezerwować tanie spanie w Katowicach z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca. Atrakcyjne oferty cenowe posiadają hostele, które znajdują się przy rynku, dworcu czy przy pobliskich ulicach. Cena za dobę może wynosić już od 80 zł za pokój jednoosobowy, co biorąc pod uwagę lokalizację, jest bardzo dobrą propozycją i trudniej będzie znaleźć coś taniej.

Ważne jest, aby zdecydować się na tanie noclegi w Katowicach blisko Spodka, ponieważ dzięki temu do najważniejszych punktów będzie można dojść pieszo. Mieszkając przy rynku, można w zaledwie kilka minut dostać się do Spodka, Międzynarodowego Centrum Kongresowego, Muzeum Śląskiego czy do Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

A co jeszcze brać pod uwagę? Standard usług oraz dodatkowe możliwości, jakie są oferowane przez hostel.

Jakość hosteli w Katowicach przy rynku

Pokoje hotelowe w Katowicach, ze względu na to, że są tak często oblegane, muszą spełniać podstawowe standardy jakości. Konkurencja w tym mieście jest zbyt duża i nawet atrakcyjna oferta cenowa nie skusi podróżujących, jeśli hostel będzie zaniedbany. Ważne jest nie tylko to, jak wyposażone są pokoje, ale także wygląd budynku, w którym się mieszczą.

Zwykle dostępne są zarówno jedno-, jak i kilkuosobowe pokoje, które mogą pomieścić aż 5 osób. Jeśli podróżujesz w celach służbowych, to potrzebujesz również wygodnego biurka, dobrze więc, aby takie znalazło się w pokoju – lepiej zwrócić na to uwagę wcześniej, w innym wypadku możesz zostać zmuszony do kilkugodzinnej pracy przy niskim stoliku.

Jeśli szukasz ekonomicznego, taniego noclegu w Katowicach, zastanów się nad wynajęciem pokoju, który nie posiada osobnej łazienki. Jego cena może być dużo niższa, a zwykle na jednym piętrze znajdują się aż dwie łazienki, nie ma więc problemu ze swobodnym korzystaniem z nich.

To, co jeszcze jest ważne w czasie podróży, to aneks kuchenny. Najczęściej w tanich hotelach w Katowicach, jest on wspólny dla wszystkich gości, posiada podstawowe wyposażenie. Dobrze, jeśli połączony jest z jadalnią dla kilku/kilkudziesięciu osób. To może być idealne rozwiązanie w przypadku noclegów pracowniczych w Katowicach.

Noclegi w centrum Katowic – dodatkowe usługi

Zanim wynajmiesz noclegi w Katowicach blisko dworca, zwróć uwagę na to, jakie dodatkowe usługi oferowane są w hostelu i które z nich wliczane są w cenę wynajmu. Może okazać się, że na pierwszy rzut oka droższa oferta, okazuje się być o wiele bardziej korzystna.

To, o co w pierwszej kolejności powinieneś się zapytać, to czy w tanich hostelach w centrum Katowic do dyspozycji gości oddane są ręczniki hotelowe. Podróżowanie z nimi sprawia, że bagaż jest większy i cięższy, a obecnie nie we wszystkich miejscach są one w standardzie.

Zwykle opłaca się też rezerwacja tanich noclegów w Katowicach i okolicach, w których goście mogą skorzystać z darmowego śniadania kontynentalnego. Niektóre z hosteli ponadto w cenę wynajmu wliczają także napoje zimne, które dostępne są przez całą dobę gratis. Jeśli na miejscu znajduje się kuchnia/stołówka, można również opłacić obiady/kolacje, które są tańsze, niż stołowanie się na mieście

.

Jeśli podróżujesz samochodem lub planujesz go wypożyczyć, dopytaj się o bezpłatny parking. Korzystanie z miejskich miejsc postojowych często znacząco zwiększa koszty podróży. Obecnie też w większości obiektów jest darmowy dostęp do Wi-Fi.

Latem, gdy za oknem panuje upał, często gościom zależy na klimatyzacji. W przypadku pokojów o ekonomicznym charakterze nie jest ona usługą standardową, można jednak za nią dopłacić, co nie jest dużym kosztem.

Sale konferencyjne w hostelach w Katowicach koło Spodka

Gdy planujesz organizację wyjazdowych szkoleń, konferencji, dobrze jest wybrać hostel oferujący tanie noclegi w centrum Katowic, który posiada salę konferencyjną do wynajęcia. Dzięki temu oszczędzasz czas na dojazdach, a wszystko jest w jednym miejscu, co ułatwia zaplanowanie całego przedsięwzięcia.

W przypadku sal konferencyjnych zwykle płaci się za godzinę. Ceny w Katowicach zaczynają się od 40-50 zł, jednak w najbardziej prestiżowych miejscach mogą wynosić od 150 zł wzwyż. Dobrze jest zorientować się, czy istnieje możliwość organizacji poczęstunku dla gości za dodatkową opłatą. Wtedy nie trzeba już martwić się o catering.